Wystawa inspirowana twórczością Wisławy Szymborskiej

Data publikacji: 07.05.2024 r.

Galeria Sztuki MOK oraz Galeria Labirynt zapraszają na otwarcie wystawy malarstwa inspirowanej twórczością Wisławy Szymborskiej. Wernisaż odbędzie się 10 maja o godz.18:00.

Autorzy:
Jacek Balicki, Aleksandra Zuba-Benn, Magdalena Cywicka, Dariusz Grabowski, Jerzy Plucha , Marek Pokrywka, Maria Luiza Pyrlik, Antonina Janus-Szybist, Anna Śliwińska, Jolanta Więcław, Grzegorz Wnęk, Joanna Zemanek , Teresa M. Żebrowska, Alessandra Bisi, Enzo Briscese, Cinzia Fantozzi, Cristina Gentile, Daniela Gilardoni, Andia Keshmiri, Giulia Lungo, Gabriella Maldifassi, Raffaella Pinna, Paola Scialpi, Maria Luisa Simone De Grada, Vittorio Tonon, Paola Valori, Grażyna  Jałowiec, Wacław Jałowiec, Aurelia Mandziuk, Monica Mastellone, Ryszard Kucab, Pamela Mączyńska, Roman Przewoźnik, Jolanta Samborska.

Otwarcie wystawy uświetni występ Grupy Artystycznej Safo.